Қала оқушылары пәндік олимпиадаға қатысты

[Дата публикации: 05.03.2021, 11:42:21, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылдың 4 наурызында «Жаратылыстану-ғылыми пәндер» кафедрасының оқытушылары қала мектептерінің 11 сынып оқушыларына арналған олимпиада өткізді. Олимпиаданың мақсаты – терең білім мен іскерлікті, пәнді жеке көзқарас пен логикалық көруді талап ететін стандартты емес міндеттерді шешу қабілетін көрсететін оқушыларды анықтау. Олимпиаданың нәтижелері бойынша жеңімпаздар мен жүлдегерлерге КарИУ-да оқудың бірінші жылы үшін жеңілдік беріледі: бірінші орынға 30%, екінші орынға 20%, үшінші орынға 10%. Олимпиаданың тапсырмалары мектеп бағдарламасы бойынша сұрақтарды қамтыды, сондай-ақ ҰБТ-ны сәтті тапсыруға бағытталған.

КарИУ-да қала оқушылары үшін ҰБТ-ға дайындық курстары өткізіледі. Алты айлық курстар 2020 жылдың қазан айында басталды, осы жылдың наурыз айында үш айлық курстар басталады. Курстар оқу сауаттылығы (орыс тілі), математика, физика, Қазақстан тарихы бойынша жүргізіледі. Курс тыңдаушыларының өздері атап өткендей, олар көптеген жаңа білім алады, ал практикалық тапсырмалар ҰБТ тапсыруға жақсы дайындалуға мүмкіндік береді. Курстардағы сабақтарды тәжірибелі оқытушылар жүргізеді.

Біз жоғары сынып оқушыларын ҰБТ-ға 3 айлық дайындық курстарына шақырамыз.

КарИУ баспасөз қызметі

05.03.2021, 11:42:21, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар