Жастар, ғылым және техника: жетілдіру жолдары мен интеграция

[Дата публикации: 12.03.2021, 11:23:06, жариялауды: Әкімшілік]

LI халықаралық ғылыми конференция онлайн форматта

“Жастар, ғылым және техника: жетілдіру және ықпалдасу жолдары»

«Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ

жұмысқа қатысуға шақырады

Күні: 14 сәуір 2021 жылы

Уақыты: 15.00-16.30

Платформа: Google Meet

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

Конференцияның мақсаты-металлургия, экономика, құрылыс, техника, технология және білім беру мәселелерін зерттеудің ғылыми нәтижелерін, сондай-ақ оларды ғылым мен практикада пайдалану бойынша практикалық ұсыныстарды талқылау.

КОНФЕРЕНЦИЯ ЖҰМЫСЫНЫҢ БАҒЫТТАРЫ:

1. «Техникалық ғылымдар» секциясы
  2. «Цифрландыру және жасанды интеллект технологиялары» секциясы
  3. «Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар» секциясы

Қосымша ақпарат:

Конференцияға қатысушылар: оқушылар, студенттер, магистранттар, докторанттар және жас ғалымдар. Конференцияның ресми тілдері-қазақ, орыс және ағылшын. Конференцияға қатысуға баяндама форматында ресімделген, конференция тақырыбына сәйкес келетін және іргелі және инженерлік ғылымдарды дамыту үшін өзекті теориялық және практикалық маңызы бар ғылыми-зерттеу жұмыстары жіберіледі.

Конференция онлайн-трансляция түрінде өткізіледі. Бейнеконференцияға қатысқысы келетіндердің барлығына университет сайтында тіркелу қажет (kgiu.kz) және өтінім нысанын толтыру қажет.

Мақалаларды рәсімдеуге қойылатын талаптар:

• мақаланың ұсынылатын көлемі 5 бетке дейін;
  • мақала мәтіні MS Word редакторында терілуі тиіс;
  • қаріп-TimesNewRoman, қаріп өлшемі (кегль) – 13, жоларалық интервал – бір, бірінші жолдың шегінісі -0,8 см, сөздерді ауыстыру – автоматты;
  • А4 қағаз пішімі; жиектері: жоғарғы жағы -2 см, төменгі жағы 2,5 см, сол жағы – 2 см, оң жағы-2 см
  • мақала тақырыбы бас әріптермен (қою қаріппен белгілеу), бір интервалдан кейін баяндамашылар мен ғылыми жетекші туралы мәліметтер кіші әріптермен, жақшада жұмыс орны, қала және ел кіші әріптермен, одан әрі екі интервалдан кейін мәтін;
  • материалдар электронды түрде ұсынылуы тиіс;
  • беттер нөмірленеді.

Суреттер сапалы болуы керек және атаулары болуы керек. Суреттерде келтірілген әріптік белгілерді сурет астындағы мәтінде түсіндіру қажет.

Формулалар, сондай-ақ мақала мәтініндегі белгілер Microsoft Equation немесе Math Type формулаларының редакторында терілуі тиіс. Формулалардың негізгі қаріпінің өлшемі-11 пт. Формуладағы белгілердің толық жазылуы СИ бірліктерінің халықаралық жүйесіне сәйкес өлшем бірліктерін көрсете отырып міндетті болып табылады.

Мәтіндегі әдеби сілтемелер аталған ретпен нөмірленеді, әдебиеттер тізімі мақаланың соңында беріледі. Әдебиетке сілтемелер араб цифрларымен шаршы жақшада белгіленеді. Бір дереккөзге бірнеше рет жүгінген жағдайда, ол әдебиет тізімінде бір рет көрсетіледі. Егер жұмыс авторларының саны 4-тен аспаса, онда барлық авторларды көрсетеді; авторлар саны көп болған жағдайда алғашқы үшеуін көрсетеді, содан кейін көрсетіледі “және т. б.»

ПАЙДАЛАНЫЛҒАН ӘДЕБИЕТТЕР ТІЗІМІ

1   Третьяков Ю.д. материалдар химиясындағы өзін-өзі ұйымдастыру процестері // химияның жетістіктері. –2003. – Т.72, № 4. – Б.731-763.

2   А.с. 549473. Былғары шикізатын алғашқы өңдеу әдісі / Р.И. Лаупакас, А.А. Скородянис; опубл. 30.09.1989, Бюл. № 34. – 2 с.

Мақаланы рәсімдеу үлгісі:

ҚҰРЫЛЫСТАҒЫ ИННОВАЦИЯНЫҢ ҚАЗІРГІ ЖАҒДАЙЫ МЕН МӘСЕЛЕЛЕРІ

Э-16с тобының студенті Агафонов К. в.

Ғылыми жетекшісі: Э. ғ. к. о. в. Силаева

(Қарағанды индустриалды университеті, Теміртау қ., Қазақстан)

текст________________________________________________________

Мәтінді редакциялауға болмайды, сондықтан барлық материалдар талаптарға сәйкес ресімделіп, Мұқият редакциялануы тиіс. Жоғарыда көрсетілген талаптарға сәйкес келмейтін материалдар қаралмайды және кері жіберілмейді

Өтінішдер мен мақалаларды ұсыну мерзімі: 2021 жылғы 30 наурызға дейін қоса алғанда.

Жауапты тұлға:

Жаслан Рымгүл (байланыс деректері: +7(7213) 920594 (114).

12.03.2021, 11:23:06, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар