Бірінші курс студенттеріне арналған «бір минуттық сауаттылық»

[Дата публикации: 16.03.2021, 12:00:53, жариялауды: Әкімшілік]

Мемлекеттік тілде оқытылатын бірінші курс студенттерімен орыс тілі сабағында «Қазақ, орыс және шетел тілдері» кафедрасының оқытушысы Дарига Хайредденовна Мендыбаева үнемі «Сауат ашу минутын» өткізеді.

Бұл студенттердің ауызша және жазбаша сөйлеу әрекетін дамытады, олардың сөйлеу әрекетін және сөйлеушінің сөйлеуін қабылдау және түсіну қабілетін қалыптастырады. Бірінші курс студенттеріне сөздік қорын байытуға, сөйлеу мәдениетін жетілдіруге мүмкіндік беріледі.

Біздің университет «Мәңгілік ел жастары индустриясы – Серпін» бағдарламасы аясында оқуға түскен студенттерді қабылдады, олардың барлығы Теміртауға оңтүстік облыстардан келген және оларға орыс тілін үйрету маңызды кезең болып табылады. Университетте көптілді бағдарлама жүзеге асырылады, орыс тілімен қатар студенттер ағылшын тілін де белсенді үйренуде. Кафедра оқытушылары тілдерді оқыту үшін әр түрлі инновациялық технологияларды қолданады.

16.03.2021, 12:00:53, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар