Біздің университет студенттерінің жетістіктерінің жинағы толықтырылуда

[Дата публикации: 05.03.2021, 11:51:02, жариялауды: Әкімшілік]

1 курс студенттері «Ustaz tilegi» ғылыми-әдістемелік орталығы өткізетін конкурстарға белсенді қатысады. Осы аптада студенттік жетістіктер қоржыны 4 жеңіспен толықты. ТФП-20к-3 тобының студенті Бектас Аяжан Қазақстан тарихын білуге арналған блиц-турнирде жеңіске жеткені үшін 3 дәрежелі диплом алды.

Сонымен қатар Аяжан ҚР Тұңғыш Президенті Қорының арнайы жүлдесінің иегері болып, тарих ғылымдарының бірінші докторы Ермұхан Бекмаханұлы атындағы Қазақстан тарихы бойынша 3-ші республикалық қашықтық олимпиадасына қатысқаны үшін сертификатпен марапатталды. Олимпиада Qaztest.kz.платформасында өткізілді.

ТФП-20к-2 тобының студенттері Жиенбек Сабина, Жаңабек Мерей және Аркинова Ұлдана «Ustaz tilegi» ғылыми-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен өткен блиц-турнир барысында үздік білімімен және жоғары ойлауымен ерекшеленіп, 1 орынға ие болды. Онлайн блиц шарттары бойынша қатысушылар қысқа уақыт ішінде барынша көп балл жинауы тиіс. Байқауға қатысушылар білімнен басқа тез реакция мен өткір ақылға ие болуы керек. Біздің студенттердің осындай байқаулардағы жеңісі олардың жаңа білім алуға деген ұмтылысын көрсетеді.

Біз бірінші курс студенттерімізге жеңіске сәттілік тілейміз жаңа оқу биіктері!

КарИУ баспасөз қызметі

05.03.2021, 11:51:02, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар