«Наурыз аруы» қалалық онлайн байқауы

[Дата публикации: 03.03.2021, 12:07:12, жариялауды: Әкімшілік]

Құрметті Техника-экономикалық колледж студенттері!

Сіздерді «Наурыз аруы» Теміртау мәдениет сарайының қалалық онлайн байқауына белсенді қатысуға шақырамыз.

Конкурс ағымдағы жылдың 1-18 наурызы аралығында өтеді.

Байқауға қаладағы колледждердің 1-2 курс студенттері қатыса алады. Байқауға қатысушылардың жасы: 14-тен 19 жасқа дейін.

Марапаттау рәсімі 2021 жылы 20 наурызда өтеді.

Байқау туралы толығырақ ақпаратты университеттің ресми сайтынан таба аласыз: https://old.tttu.edu.kz/.

Ыңғайлы болу үшін қатысқысы келетіндердің барлығы өз өтініштерін ЖІК төрайымыы Анастасия Епанешникованың epaneshnikova.13@mail.ru  электронды мекен-жайына жібере алады.

Ереже

03.03.2021, 12:07:12, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар