КарИУ халықаралық ынтымақтастық департаменті студенттерді халықаралық бағдарламаларға қатысуға шақырады.

[Дата публикации: 04.03.2021, 16:21:46, жариялауды: Әкімшілік]

Біздің университет халықаралық байланыстарды кеңейту бойынша белсенді жұмыс жүргізуде. Осы мақсатта КарИУдың халықаралық ынтымақтастық департаменті студенттер мен магистранттардың ERASMUS+ және басқа да бағдарламаларға қатысуына көмек көрсету жұмыстарын жүргізеді. Бұл үшін Департамент біздің студенттерге халықаралық бағдарламаларға қатысу үшін конкурстық іріктеуден өтуге көмектесетін түрлі оқыту семинарлары мен шеберлік сыныптарын өткізеді.

Оның ішінде университетке түсу үшін немесе жұмысқа орналасу үшін сұхбат. Маңызды сәттердің бірі-мотивациялық хатты дұрыс құрастыру.

Мотивациялық хат-бұл оқуға үміткер белгілі бір мамандық бойынша белгілі бір университетте неге оқығысы келетіні туралы эссе.

Міндет-қабылдау комиссиясын сізді басқа кандидаттар арасынан таңдауға көндіру. Оқуға түсушілерге қойылатын талаптарда ол қозғалыс жазу, жеке күй немесе күй күйі деп аталады. Мотивациялық хат әдетте дипломнан кейінгі кейбір бағдарламаларға (магистратура, докторантура) түсу үшін қажет, грант немесе стипендия алу үшін құжаттар пакетіне кіреді. Хат оқу өтетін тілде жазылады.

КарИУ халықаралық ынтымақтастық департаменті мотивациялық хатты дұрыс құрастыру бойынша студенттер мен магистранттар үшін мастер-класс өткізеді.

Мастер-класс Қазақстандағы Еуропалық Одақтың қолдауымен Erasmus Mundus Students and Alumni Association (EMA) өткеді.

Тренерлер – Еуропалық Одақтың Қазақстандағы Эразмус Мундус білім беру бағдарламасының студенттері мен түлектері қауымдастығының елдік өкілдері Мадина Қарсақпаева мен Юлия Ванжулова.

Мастер-класс барысында сізге:
– дайындықты неден бастау керек;
– сұхбаттың әртүрлі түрлері туралы;
– жеке тәжірибелерімен, сәтсіздіктерімен және табыстарымен бөлісіңіз;
– “do ‘s and don’ts” практикалық кеңестерін береді;
– сіздің сұрақтарыңызға жауап беріледі.

Өтетін күні: 16 наурыз 2021 ж., 18:00-19:00
Өтетін орны: ZOOM онлайн платформасы
Сілтеме бойынша алдын ала тіркелу:

04.03.2021, 16:21:46, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар