ҚарИУ жанындағы Техника-экономикалық колледжде «Reading is more than just reading» онлайн-викторина өткізілді

[Дата публикации: 26.02.2021, 15:32:24, жариялауды: Әкімшілік]

Оқу сауаттылығы «ХХІ ғасыр-білімді жастар ғасыры!» апталығы аясында ҚарИУ жанындағы Техника-экономикалық колледжде экономикалық пәндер оқытушысы Т.О.Подгурская «Reading is more than just reading» онлайн-викторинасын өткізді. М-18 тобы белсенді қатысты. Оқушылар барлық санитарлық-гигиеналық нормалар мен жеке арақашықтық ережелерін сақтай отырып, 2 топқа бөлінді. Кітаптар мен жазушылар туралы 15 сұрақтан тұратын викторина нәтижесінде №1 команда жеңімпаз атанды, атап айтқанда келесі студенттер: Вадим Эпштейн, Алена Бобер, Дарья Головина, Екатерина Воздухова және Айша Заздравная.

26.02.2021, 15:32:24, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар