ҚарИУ жанындағы Техника-экономикалық колледжде «Кітап оқитын колледж» атты челлендж өткізілді.

[Дата публикации: 22.02.2021, 18:34:34, жариялауды: Әкімшілік]

Біздің колледжде ТжКБ студенттері арасында Қарағанды облысында функционалдық сауаттылық апталығы аясында «ХХІ ғасыр білімі – кәсіби жастар!» атты оқу сауаттылығы апталығы ашылды. Челленджді ұйымдастырушы – Э-20 тобының студенттері (куратор Ольга Викторовна Бнятова). Челлендж жастардың оқу сауаттылығын насихаттауға арналған.

Челлендждің негізгі мақсаты: кітапты көп оқитын колледжді анықтау және мадақтау, студенттерді кітап оқуға ынталандыру.

22.02.2021, 18:34:34, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар