Қарағанды индустриялық университетінің «Жасанды интеллект технологиясы» кафедрасының оқытушылары Бірінші Теміртау классикалық лицейінің түлектерімен кездесі өткізді.

[Дата публикации: 15.02.2021, 11:31:09, жариялауды: Әкімшілік]

2021 жылдың 5 ақпанында Қарағанды индустриялық университетінің «Жасанды интеллект технологиясы» кафедрасының оқытушылары Бірінші Теміртау классикалық лицейінің (БТКЛ) түлектерімен онлайн-кездесу өткізді. Кездесудің бастамашылары БТКЛ оқушылары, мұғалімдері және «Энергетика» кафедрасында кәсіптік бағдар беру жұмысына жауапты тұлға жауапты. Валерий Михайлович Дружинин болды.

Кездесу басында «Жасанды интеллект технологиясы» кафедрасының профессоры, Қарағанды индустриялық университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Галина Александровна Сивякова түлектерге құттықтау сөз сөйледі. Ол университет қонақтарына жасанды интеллектті қолданудың негізгі бағыттары туралы (іскерлік талдау, автоматты аударма, сөйлеуді тану, интеллектуалды ақпараттық қауіпсіздік жүйелері, визуалды бейнелерді тану және т.б.) айтып берді.

«Жасанды интеллект технологияс»ы кафедрасының меңгерушісі Вячеслав Александрович Кунаев түлектерге «Бағдарламалық жасақтама жасау», «Жасанды интеллект технологиялар», «Автоматтандыру жүйелерінің инженері» білім беру бағдарламаларымен, олардың артықшылықтарымен, қабылдау ережелерімен таныстырды. БТКЛ оқушылары осы білім беру бағдарламаларына түсу кезінде қандай пәндерді оқитынын, қандай кәсіби құзыреттіліктерге ие болатынын, оқу аяқталғаннан кейін кім болып жұмыс істей алатындығын білді.

Аға оқытушылар Екатерина Владимировна Спичак пен Жанна Ивановна Титова түлектерге Цифрлық технологиялар құзыреттілік орталығының жабдықтары мен бағдарламалық жасақтамасын көрсетті, оны қолдану салалары туралы айтып берді.

Кездесу соңында ҚарИУ өкілдері университет түлектері мен оқытушыларының сұрақтарына жауап берді, басқалармен қатар университет өткізетін осындай онлайн іс-шараларға одан әрі қатысу мүмкіндігі туралы айтылды.

15.02.2021, 11:31:09, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар