КарИУ студенттері Қарағанды облысының әкімінің студент жастар арасында өткізілген XV спартакиадаға белсенді қатысты

[Дата публикации: 24.02.2021, 15:43:07, жариялауды: Әкімшілік]

22 ақпанда Қарағанды облысы әкімінің жүлдесіне студенттер арасында XV облыстық спартакиада басталды. Денешынықтыру және спорт бөлімі ұйымдастырған спорттық шара Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған. Жарыс 22-28 ақпан аралығында өтеді. Жеке және командалық чемпионаттар жоспарланған. Барлығы сегіз спорт түрі болады: шаңғы жарысы, шәйнек көтеру, жеңіл атлетика, дойбы, тоғызқұмалақ, асық-ату, конькимен жүгіру және Президенттің көпсайысы.

Олимпиаданың мақсаты – салауатты өмір салтын насихаттау және студенттерді жүйелі спортқа баулу, сонымен қатар жоғары оқу орындары арасындағы ынтымақтастықты нығайту. Карантин кезінде Олимпиада негізінен онлайн форматта өтеді.

22 ақпанда Олимпиаданың ашылуы болды. Біздің университеттің студенттері бұған дейін шашки, асық және коньки жарыстарына қатысқан. Бізге гир көтеру және жеңіл атлетикадан бәсекеге түсу керек. Біздің университеттің құрамына спорттық жарыстарда бірнеше рет лайықты нәтиже көрсеткен үздік студенттер бар.

Спортшыларымызға сәттілік тілейміз!

24.02.2021, 15:43:07, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар