Мәскеудегі жерлесіміз «Жылдың еріктісі» сыйлығын жеңіп алды

[Дата публикации: 12.02.2021, 11:44:06, жариялауды: Әкімшілік]

Бүгін Ресейдегі Қазақстан Республикасының Елшілігінде «Жыл еріктісі» халықаралық сыйлығының лауреатын марапаттау рәсімі өтті.

Сыйлық Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың бастамасымен Қазақстанда өткізілген «Еріктілер жылы» аясында тағайындалды.

«Жоғалған адамдарды іздеуге белсенді қатысқаны үшін» номинациясы бойынша біздің жерлесімізге, “МБжҚИ” ҒЗТУ доценті, Мәскеу мемлекеттік және муниципалдық басқару академиясының (ММжМБА) профессоры, Мәскеудің Ақтөбелік жерлестер қоғамдастығының мүшесі, Асылбек Төлешов марапатталды.

Ол ресейлік әріптестерімен бірге Ұлы Отан соғысы кезінде жоғалып кеткен қазақ халқын іздеу, олардың туыстарын іздеу, құрбан болғандарды еске алу бойынша белсенді жұмыс жүргізуде.

Асылбек Қуантайұлы Төлешов – Қарағанды индустриялық университетінде өткізілетін қоғамдық іс-шаралардың белсенді қатысушысы. 2020 жылы 5 мамырда ол Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына және Кеңес Одағының Батыры Нұркен Әбдіровтің 100 жылдығына арналған онлайн-телекөпірге қатысты, оның платформасы біздің университетте өткізілді. Асылбек Қуантайұлы өз сөзінде қазақстандықтардың майдан даласындағы ерлігі туралы айтты, сарбаздардың сүйектерін табу бойынша жүргізіліп жатқан жұмыстардың нәтижелерімен бөлісті.

Қарағанды индустриялық университетінің ұжымы атынан біз Асылбек Төлешовті шын жүректен құттықтаймыз және белсенді қоғамдық өмірде сәттілік тілейміз!

12.02.2021, 11:44:06, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар