ҚарИУ халықаралық ынтымақтастық департаменті ERASMUS + бағдарламаларына қатысу бойынша белсенді жұмыс жүргізуде.

[Дата публикации: 08.02.2021, 09:56:01, жариялауды: Әкімшілік]

ERASMUS+ бағдарламасының басым бағыттарының бірі Erasmus Mundus магистрлік бағдарламасы болып табылады. Erasmus Mundus – Еуропада оқу стипендиясы-магистрлік дәреже алудың бірегей мүмкіндігі. Бұл біздің еліміз бен Еуропалық Одаққа мүше елдер арасындағы ұтқырлық пен ынтымақтастық бағдарламасы. Бағдарлама:

• Жоғары сапалы магистрлік бағдарламаларды (Erasmus Mundus магистрлік бағдарламаларын) әзірлеуге қолдау көрсетеді, олардың әрқайсысы әлемнің барлық елдерінің студенттеріне арналған Еуропалық университеттер консорциумымен бірлесіп жүзеге асырылады;

• Әлемнің кез келген елінің студенттеріне магистрлік бағдарлама бойынша еуропалық университеттерде білім алу үшін беделді Стипендиялар (гранттар) ұсынады.

Кариу серіктестері Париж-Сакле университеті (Франция) Познань университетімен (Польша), Порту университетімен (Португалия) және Генуя университетімен (Италия) бірлесіп Erasmus Mundus SERP +магистрлік бағдарламасына қатысуды ұсынады.

2021-2023 жылдарға арналған өтінімдер Erasmus Mundus стипендиялары үшін 15 ақпанға дейін және өзін-өзі қаржыландыратын студенттер үшін 15 маусымға дейін ашық және сайтта орналастырылған. www.master-serp.eu.

Еуропалық және еуропалық емес студенттер үшін 20-ға жуық Erasmus Mundus стипендиясы бар (http://www.master-serp.eu/apply/scholarships.php).

Оқыту ағылшын тілінде жүргізіледі және студенттерді жаңартылатын энергия көздері, жасыл химия, нано-ғылым, наномедицина, инновациялық материалдар, сәулеленуді қолдану сияқты салаларда оқытуға бағытталған. Дағдыларды беру жөніндегі жазғы мектеп студенттердің кәсіпкерлік дағдыларын дамыту бойынша тренингтің, сондай-ақ алты айлық тағылымдаманың бір бөлігі болып табылады.

Бағдарлама парақшасы қол жетімді http://www.master-serp.eu/downloads/flyer.pdf

08.02.2021, 09:56:01, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар