КАРИУ 2 КУРСЫНЫҢ СТУДЕНТІ ҚАЗАҚСТАННЫҢ ЕҢ ҮЗДІК ТИКТОКЕРЛЕРІНІҢ БІРІ БОЛЫП «BIP HOUSE» ЖОБАСЫНА ҚАТЫСТЫ

[Дата публикации: 29.01.2021, 09:52:49, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды индустриялық университетінің АЖИ-16 тобының екінші курс студенті Дәулет Абдулов Қазақстандағы ең үздік TikTokers қатарына қосылып, Bip House жобасына қатысты. Біздің студенттің TikTok-та 700K +, ал Instagram-да 115K + жазылушылары бар.
Өздеріңіз білетіндей, TikTok – бұл ойын-сауық, білім және байланыс үшін келетін миллиондаған адамдардың алаңы. TikTok – қазіргі уақытта AppStore ең көп жүктелген бағдарлама. Қазір TikTok 800 миллионнан астам ай сайынғы белсенді қолданушыларға жетті.
Көптеген адамдар TikTokті байыпты қабылдамайды, бірақ фактілер бұл туралы айтады және бұл жас платформамен санасуға мәжбүр етеді.
Қазақстандық Vip.house жобасы TikTok Dream Team жазылымдар санына ие болғанын түсіну өте жақсы. Әрине, DreamTeam мүшелері әлі күнге дейін ресейлік тикток топтарының арасында және лайықты көрсеткішпен көш бастап келеді: 8,1 миллион жазылушы XO Team командасында 4,7 миллион, Hype House 3,4 миллион және Super House 2,8 миллион. 19,7 миллион Dream Team ізбасарлары бар американдық Hype House дейін әлі алыс, бірақ тиктокерлерде ТМД бәсекелес болатын адам бар – бұл Қазақстандағы бірінші тикток Bip House тобы, олардың жазылушыларының саны сәйкес келеді.
Қазақстандағы алғашқы TikTok тобы бір тәулікке жетер-жетпес уақытта 100000 жазылушы жинай алды, 10 күннен кейін олардың саны 250000 болды.
– Калиев Таир, 19 жаста, Алматы, @Takatta
– Әбдібеков Салижан, 20 жаста, Алматы қаласы, @Kamikazedboy
– Құрбанов Олжас, 21 жаста, Алматы қаласы, @Olzhasiass
– Vipnot, Нұр-Сұлтан қаласы, @Vipenot
– Абдулов Дәулет, 19 жаста, Теміртау қаласы, @TheDaqlet
– Сарсенова Азиза, 20 жаста, қала – Ақтөбе, @Merandmaid
– Қонысбаев Айбек, 25 жаста, қала – Алматы, @Beka_flacko
– Ай, Атырау қаласы, @lunadymccall
– Диас, 17 жаста, Қарағанды қаласы @sixtyrych
«Дәулет бұған дейін командадағы ең жас болған. Оның ерекшелігі – ол бәріне келіседі және қарапайым. Барлық іс әрекеттер оның қатысуымен орындалады».
Жобаны жүзеге асыруға екі айға жуық уақыт қажет болды, өйткені бастапқыда бұл жай ғана идея болатын, ал жігіттер көп жұмыс істеді. Тек құрамды жинау үш аптаға жуық уақытты алды. Олар өздерінің медиа жоспарын құрды, бәрін бір команда болып жасады, продюсермен бірге үй таңдауға қатысты және қазір олар қала сыртында, Алматыға жақын жерде тұрады. Жазылушылар саны немесе төлем түрінде хаусқа кірудің нақты шарты жоқ. Жігіттер өз ережелерімен, заңдарымен және атмосферасымен хаус құрып, адамдардың қуаныш пен көңіл көтеруін қалайды.
Дәулетке шығармашылық табыс және қызықты оқиғалар тілейміз!

ҚарИУ баспасөз қызметі

Просмотров: 1  345