Парасаттылық мектебі және “Саналы ұрпақ” студенттік клубы университет кітапханасымен бірлесіп ПОҚ және студенттер үшін онлайн форматта кітапханалық сабақ ұйымдастырды.

[Дата публикации: 11.12.2020, 19:49:29, жариялауды: Әкімшілік]

2020 жылдың 11 желтоқсанда Парасаттылық мектебі және «Саналы ұрпақ» студенттік клубы университет кітапханасымен бірлесіп профессорлық-оқытушылық құрам және студенттер үшін онлайн форматта кітапханалық дәріс ұйымдастырды.

Іс-шараның мақсаты сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы бұзушылықтың түрлері, жауапкершілік және жазаларды қолдану тәртібі туралы құқықтық білім беру.

Аталған іс-шара ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған «Білім кеңістігінің архитектоникасы: мақсаттар және міндеттер» атты Халықаралық ғылыми-әдістемелік конференциясының (04.12. -05.12.2020 ж.) заң оқу орындарының лекторларының қатысуымен “Онлайн мектеп” ұйымдастыру туралы қарары  негізінде ұйымдастырылды. Іс-шараның спикері ҚР Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының Қарағанды облысы бойынша филиалының аға оқытушысы, сыбайлас жемқорлыққа қарсы ақпараттық-ағарту облыстық штабының мүшесі А. И. Сүлейменова болды. Дәріс студенттермен пікірталас түрінде өтті және ақпараттық презентациялар негізінде түсіндірілді.

Іс-шара барысында кітапхана меңгерушісі Носкова С. А. және кітапханашы Шамаева Т. В. университет кітапханасының оқу залында ұйымдастырылған «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы біргеміз!» тақырыбындағы кітап көрмесіне шолу жүргізді.

Іс-шара соңында комплаенс басшы, философия докторы Ш.А. Ильясов біздің университеттің Қазақстан жоғары оқу орындарының академиялық адалдық Лигасына кіруі және қызметке Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы стандартты енгізуді қарастыру мәселелері туралы ақпараттық мәлімет жасады.

11.12.2020, 19:49:29, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар