«Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялайды Ғылым және инновация департаментінің жетекші инженері

[Дата публикации: 15.12.2020, 16:11:30, жариялауды: Әкімшілік]

Ұйымның орналасқан жері:

Қазақстан Республикасы, 101400, Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 30.

Бос жұмыс орындарының атауы:

– жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру секторының меңгерушісі – 1 ставка.

Ғылым және инновациялар бөлімінің жетекші инженері лауазымдық міндеттерінің қысқаша сипаттамасы:

Университеттің ғылыми-зерттеу жұмысын ұйымдастыру, ғылыми және ғылыми-практикалық конференциялар, мәжілістер, семинарлар мен жарыстарды дайындау мен өткізуді ұйымдастыру; ғылыми жобалар мен келісімшарттық тақырыптарды құжаттық қамтамасыз етуге қатысады, статистика департаментіне 1 – ғылыми, 1 – инновациялық формадағы ғылыми-техникалық жұмыстардың орындалуы туралы есеп дайындайды, университеттің ғылыми үйірмелерінің жұмысы туралы есептердің уақтылы ұсынылуын бақылауды жүзеге асырады.

Ғылым және инновациялар департаментінің жетекші инженері лауазымына қойылатын біліктілік талаптары:

– жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімнің болуы.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар тізімі:

– фотосуреті бар мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдеріндегі түйіндеме;

– Басқарма төрағасы-ректордың атына өтініш;

– жеке куәліктің көшірмесі (паспорт);

– кадрлар туралы жеке парақ;

– білімі, біліктілігі, арнайы білімі немесе кәсіби дайындығы туралы құжаттардың көшірмелері;

– белгіленген тәртіппен берілген сотталғандығы бар немесе жоқ екендігі туралы анықтама;

– бар болса, білімі, жұмыс тәжірибесі, кәсіби деңгейі туралы қосымша ақпарат (басшылықтың алдыңғы жұмыс орнынан ұсыныстары және т.б.).

Құжаттарды қабылдау хабарлама жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде Теміртау қ., Республика даңғылы, 30 Адами ресурстар департаменті (221 бөлме) мекенжайы бойынша немесе info@kgiu.kz  электрондық пошта арқылы. жүзеге асырылады

Анықтама үшін телефон: 8 (7213) 91-02-40

15.12.2020, 16:11:30, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар