«Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ профессор-оқытушылар құрамының бос лауазымдарына орналасуға конкурс жариялайды:

[Дата публикации: 14.12.2020, 14:46:43, жариялауды: Әкімшілік]

Ұйымның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 101400, Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 30.

Бос жұмыс орындарының атауы:

– оқытушы – 2 мөлшерлеме (1 бірл. – «Экономика және бизнес» кафедрасы, 1 бірл. – «Қазақ, орыс және шет тілдері» кафедрасы);

Болжамды лауазымдық еңбекақы – 101000 теңге.

Оқытушының қызметтік міндеттерінің қысқаша сипаттамасы

Дәрістерді қоспағанда, оқу сабақтарының барлық түрлерінде оқу және оқу-әдістемелік жұмыстарды ұйымдастырады және жүргізеді; егер оның жоғары білімі (маманы) және мамандығы бойынша кемінде 3 жыл практикалық жұмыс өтілі болса, дәрістер оқиды; профессордың, доценттің немесе аға оқытушының басшылығымен сабақ түрлері мен оқу жұмысына арналған әдістемелік құралдарды жасайды немесе жасауға қатысады; оқылатын пәндердің ерекшеліктері мен мазмұнына байланысты оқу процесінде АКТ құзыреттіліктерін иеленеді және қолданады; қашықтықтан оқыту технологияларын қолдана отырып, оқу процесін ұйымдастырудағы педагогикалық технологиялар мен жұмыстың әдістемелік құралдарына иелік етеді; студенттермен жүргізілетін тәрбие жұмысына белсенді қатысады; студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарын басқаруға және ұйымдастыруға қатысады; мектеп оқушыларын кәсіптік бағдарлауға қатысады; жеке жоспардың орындалуы туралы есеп дайындайды және ұсынады; еңбекті қорғау, қауіпсіздік техникасы және өрттен қорғау ережелері мен ережелерін сақтайды.

Оқытушы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары:

1. Кафедра профиліне және оқытылатын пәннің бейініне сәйкес келетін жоғары (маман) немесе жоғары оқу орнынан кейінгі (ғылыми-педагогикалық бағыттағы) білімнің болуы.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар тізімі;

– фотосуреті бар мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдеріндегі түйіндеме;

– Басқарма төрағасы-ректордың атына өтініш;

– жеке куәліктің көшірмесі (паспорт);

– кадрлар туралы жеке парақ;

– білімі, біліктілігі, арнайы білімінің немесе кәсіптік даярлығының болуы, ғылыми дәрежелер мен ғылыми атақтар беру туралы, нотариат куәландырған құжаттардың көшірмелері;

– белгіленген тәртіппен берілген соттылығының бар немесе жоқ екендігі туралы анықтама;

– алдын-ала медициналық тексеруден өткендігі туралы құжат;

– байқауға қатысушының тіркелмегендігі туралы наркологиялық ұйымның анықтамасы;

– жарысқа қатысушы тіркелмегендігі туралы жүйке-психиатриялық ұйымның анықтамасы; соңғы жұмыс орнынан ұсыныс;

– конкурсқа қатысушы оқытамын деген пәндердің презентациясы (электронды түрде, 10 слайдтан аспайды);

– білімі, жұмыс тәжірибесі, кәсіби деңгейі туралы қосымша ақпарат (алдыңғы жұмыс орнынан басшылықтың ұсыныстары және т.б.).

Құжаттарды қабылдау хабарландыру жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде Теміртау қ., Республика даңғылы, 30 мекенжайы бойынша немесе info@kgiu.kz

электрондық пошта арқылы жүзеге асырылады.

Қарағанды индустриялық университеті жоғары білікті мамандарға қызметтік пәтер ұсынады.

Анықтама үшін телефон: 8 (7213) 91-02-40

14.12.2020, 14:46:43, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар