ҚарИУ баскетбол командасы ҚР Тәуелсіздік күніне арналған турнирде екінші құрметті орынға ие болды

[Дата публикации: 21.12.2020, 15:32:16, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды индустриялық университетінің командасы баскетболдан Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған турнирде екінші орынды иеленді. Жарыс 2020 жылдың 17-18 желтоқсанында өтті. Турнирдің ұйымдастырушысы Теміртау қаласының «Жақтау металлургтер кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі болды.

Турнирдің ұйымдастырушылары атап өткендей: «Көптеген командалар өздерінің ойын мәнерін, өз техникаларын дамытты. Жыл сайын командаларда жарқын тұлғалар, ойын ойнайтын, өз командасының басқа ойыншыларын басқаратын және ұйымдастыратын ойыншылар пайда болады. Мысалы, турнир барысында ойыншыларды көріп отырып, сіз ойыннан шынайы рахат аласыз, олардың кәсіби шеберлігіне, өзара түсінушілігіне, шапшаңдықтарына сүйсінесіз».

Команданы жеңісімен құттықтаймыз!

21.12.2020, 15:32:16, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар