[Дата публикации: 09.12.2020, 10:20:28, жариялауды: Әкімшілік]

«Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының меңгерушісі Д.К. Жаңабергенова «Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының оқу үдерісіне Қазақстан Республикасы этносаясатының императивтерін енгізу жолдары мен тетіктері»  атты тақырыбына арналған республикалық әдістемелік вебинар бағдарламасына (12 сағат көлемінде) қатысты, Қазақстан Республикасы ЖОО Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедраларының қауымдастырығының шеңберінде тұрақты жұмыс істейтін вебинар, М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінде 4-5 желтоқсан  аралығында өткізілді, Қазақстанның 16 жоғары оқу орындарынан 59 адам қатысты. Вебинарда  талқыланған негізгі мәселелер аймақтың нақты мысалдары бойынша сабақ өткізу әдістеріне арналған, олар студенттерге волонтерлік белсенділікті және қоғамдық ынтымақтастықты қалыптастыру құралы ретінде оқу үдерісінде «Қоғамға қызмет ету» пәнін белсенді қолдануды ұсынды. Екі күндік вебинардың соңында кафедралардың жұмысын одан әрі жетілдіру бойынша ҚР Білім және ғылым министрлігіне ұсыныстар жіберу туралы шешім қабылданды.

09.12.2020, 10:20:28, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар