ҚАРИУ ПОҚ «УНИВЕРСИТЕТТІҢ ПРОФЕССОРЛЫ-ОҚЫТУШЫЛАР ҚҰРАМЫНЫҢ АҚПАРАТТЫҚ-ҚОММУНИКАЦИЯЛЫҚ ҚҰЗЫРЕТІН ҚАЛЫПТАСТЫРУ» СЕМИНАРЫНА БЕЛСЕНДІ ҚАТЫСАДЫ

[Дата публикации: 05.11.2020, 14:18:34, жариялауды: Әкімшілік]

«Экономика және құрылыс» факультетінің әдістемелік апталығы аясында 2020 жылдың 2 қарашасында э.ғ.к., профессор З.С. Гелманова «ЖОО профессорлы-оқытушылар құрамының ақпараттық-коммуникативтік құзыреттілігін қалыптастыру» профессорлық-оқытушылар құрамына арналған семинар өткізді. Семинардың қорытындысы бойынша келесі ұсыныстар берілді:

1. Оқу бағдарламаларында «Цифрлық білім библиографиясы» пәнін ену;
  2. Университет көшіріп алу және плагиат мәселелері бойынша жергілікті (университеттік) сипаттағы нормативтік құжаттарды әзірлеуі қажет. Бұл құжатта барлық мамандықтар бойынша көшіріп алудың рұқсат етілген шектеулер және оның сараланған түрін белгілеу қажет;
  3. Қарағанды индустриялық университетінде ЮНЕСКО ұсыныстарына сәйкес АКТ саласындағы құзыреттіліктің профессорлы-оқытушылық құрамының біліктілігін арттыру стандартын енгізу, бұл университеттің өз идеяларын жүзеге асырумен, халықаралық позицияларға көтерілуіне мүмкіндік береді. Біліктілікті арттыру стандартын іске асырудың нәтижесі – жаңа ақпараттық білімге негізделген білім беру стратегияларын әзірлеу.

05.11.2020, 14:18:34, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар