ХАБАРЛАНДЫРУ

[Дата публикации: 02.11.2020, 14:26:30, жариялауды: Әкімшілік]

Қараша айының 02-06 жұлдызы аралығында “Экономика және құрылыс” факультетінде профессорлық-оқытушылық құрамының әдістемелік мәдениетін арттыру және озық тәжірибелерімен алмасу мақсатында әдістемелік апта өткізіледі.

Апта аясында қашықтықтан білім беру технологияларын қолдана отырып семинарлар, викториналар, дөңгелек үстелдер өткізу жоспарланған.

Барлық ниет білдірушілерді біздің оқытушылардың  қашықтан  өткізілетін ашық іс-шараларына қатысуға шақырамыз!

02.11.2020, 14:26:30, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар