«ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ ҚҰРЫЛЫС» ФАКУЛЬТЕТІНДЕ ӘДІСТЕМЕЛІК АПТА БАСТАЛДЫ

[Дата публикации: 04.11.2020, 17:08:58, жариялауды: Әкімшілік]

Факультетте дәстүрлі әдістемелік апталық аясында кафедра оқытушыларына арналған ашық сабақтар, семинар-тренинг жоспарланған. Апта аясындағы алғашқы іс-шара «Онлайн режимінде курстық жобаларды қорғау» ашық сабағы болды, оны «Құрылыс» кафедрасының оқытушысы Айгерім Нұрсұлтанқыды Касенова өткізді. Онлайн сабақтың қатысушылары Қ-18sk тобының студенттері қатысты.

Сабақтың мақсаты: теориялық дайындық процесінде алынған құзіреттіліктерді бақылау және түзету бойынша қорытынды сабақты ұйымдастыру.

Ашық сабақ кезінде топ студенттері өздерінің қашықтықтан оқыту кезінде аяқтаған курстық жобаларын қорғады.

Ашық сабақ ойын түрінде өткізілді, қорғау арнайы құрылған сарапшылар комиссиясының мүшелері алдында өтті. Қ-17қ тобының студенттері Серікбай Азамат пен Берікбай Руслан студенттердің жобаларын өте қатал және тіпті қатал қабылдаған сарапшылар, құрылыс ұйымының басшысы және маманы ретінде қатысты.

ҚарИУ баспасөз қызметі

04.11.2020, 17:08:58, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар