ҚАРАҒАНДА ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ – САЛАУАТТЫ ӨМІР САЛТЫНЫҢ ТЕРРИТОРИЯСЫ

[Дата публикации: 27.11.2020, 14:27:39, жариялауды: Әкімшілік]

«ҚарИУ – салауатты өмір салты территориясы» жобасы аясында «Қазақстан тарихы, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және дене шынықтыру» кафедрасы жоғары оқу орындарының студенттері арасында ең үздік онлайн гимнастика байқауын өткізді.

Жарысқа қатысу үшін жеке біріншілікте бақ сынаған 26 адам және 7 жұп тіркелді. Барлық үміткерлер өздерінің жаттығулар жиынтығын дайындады, бейне материалдарды түсіріп, жіберді.

Құрамына «Дене шынықтыру» секциясының оқытушылары мен гимнасттар кірген әділқазылар алқасы жүлдегерлер мен жеңімпаздарды келесі өлшемдер бойынша анықтады: жаттығулардың қиындық деңгейі, музыкалық сүйемелдеу және олардың орындалуының дұрыстығы.

Ең белсенді қатысушылар «Металлургия және машинажасау» факультетінің студенттері болды

Байқау қорытындысы бойынша орындар келесідей бөлінді:

Жұпты біріншілік:

1 орын: Ибраева Адина және Ибраева Амина – МжЖМТ-19 тобының студенттері

2 орын: Әбдірах Назерке және Әбдірах Болдығыз – ФӨТ-19қ-3 тобының студенттері

3 орын: Сейсек Әсел және Сыдық Аяжан – ФӨТ -19 қ -2 тобының студенттері

Жеке біріншілік:

1 орын: Төлеген Ақерке – ФӨТ -19 қ -2 тобының студенті

2 орын: төрт қатысушы бірдей ұпаймен:

Бауыржанқызы Эльвира – ФӨТ -19 қ -3 тобының студенті

Седова Дария – ФӨТ -19 тобының студенті

Дубек Айгерім – ФӨТ -19қ -2 тобының студенті

Каратаева Сая – ФӨТ -19қ -3 тобының студенті

Барлық қатысушыларды байқауда жеңіске жетуімен құттықтаймыз.

Осы байқауға қатысу сіздің таланттарыңыз бен қабілеттеріңіздің тағы бір дәлелі болсын!

Барлық кедергілерді жеңе отырып, алға қарай алға ұмтылып, жаңа мақсаттарға жетіңіздер!

27.11.2020, 14:27:39, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар