УНИВЕРСИТЕТТІҢ «УНИВЕРСИТЕТТІҢ ҮЗДІК ОҚЫТУШЫСЫ – 2020» КОНКУРСЫНЫҢ ІШКІ НӘТИЖЕЛЕРІ АНЫҚТАЛДЫ

[Дата публикации: 30.11.2020, 14:26:52, жариялауды: Әкімшілік]

«ЖОО Үздік оқытушысы – 2020» байқауының университетішілік кезеңі аяқталды. «Университеттің үздік оқытушысы – 2020» байқауының бірінші кезеңіне 4 оқытушы қатысты:

• «Энергетика» кафедрасының меңгерушісі, т.ғ.к., Асель Ныгметтолаевна Конакбаева;
  • «МҚӨ» кафедрасының меңгерушісі, PhD, Гүлжайнат Есенжолқызы Ахметова;
  • «МҚӨ» кафедрасының доценті, т.ғ.к. Жасұлан Аманжолұлы Ашкеев;
  • «Құрылыс» кафедрасының оқытушысы, магистр, Анастасия Владимировна Мезенцева.

Республикалық «ЖОО-ның үздік оқытушысы – 2020» байқауының II кезеңінде ең көп ұпай жинаған сайыскерлер қатысады:

Жасұлан Аманжолұлы Ашкеев – 53,74 балл

Асель Ныгметтолаевна Конакбаева – 37,75 балл.

30.11.2020, 14:26:52, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар