«НҰР ОТАН» ПАРТИЯСЫНЫҢ МҮШЕЛЕРІ «ТЕМІРТАУ МӘДЕНИЕТ САРАЙЫ» БАСТАУЫШ ПАРТИЯЛЫҚ ҰЙЫМЫНЫҢ ЖИНАЛЫСЫНА ҚАТЫСТЫ

[Дата публикации: 05.11.2020, 17:19:11, жариялауды: Әкімшілік]

2020 жылдың 4 қарашасында on-line режимінде «Теміртау мәдениет сарайы» бастауыш партия ұйымының жиналысы өтті.

«Нұр Отан» партиясы Теміртау қалалық филиалының жанындағы «Теміртау мәдениет сарайы» бастауыш партия ұйымында 420 партия мүшесі бар және құрамына  кіреді: «ҚарИУ», «Мәдениет сарайы, «КазЭнергоМаш» ЖШС, партия мүшелерінің ең көп саны университетте.

Кездесу барысында келесі мәселелер қаралды:

1. «Теміртау мәдениет сарайы» бастауыш партия ұйымының жұмысы туралы.
  2. «Теміртау мәдениет сарайы» бастауыш партия ұйымының қалалық конференциясына делегаттар сайлау.

Жиналысты бастауыш партия ұйымының төрағасы, ҚарИУ ректоры Бақыт Ахатұлы Жәутіков ашып, жиналғандардың барлығына бастауыш партия ұйымының 2020 жылы атқарған жұмыстары, партия мүшелерінің партиялық жобалар мен іс-шараларға қатысуы және алдағы кезеңдегі негізгі міндеттер туралы айтты.

Қарағанды индустриялық университетінің барлық қызметі «Теміртау мәдениет сарайы» БПҰ құрылымы ретінде партияның оң имиджін нығайтуға, халықтың нақты мәселелерін шешуге бағытталған. КарИУ партиялық тапсырмалар мен жобалар шеңберінде партия төрағасы, Елбасы Н.А. Назарбаевтың тапсырмаларына қатысты кәсіпкерлік мектебі және бизнес-инкубатор ашылды, олар қала жастарының инновациялық жобаларын қолдауға бағытталған. «Нұр Отан» партиясының егде жастағы адамдарға қолдау көрсету мақсаттарынан кейін «Күміс университеті» жобасы алғаш рет іске қосылды. Жаңа өзекті мамандықтар ашылды, «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы жұмыс істейді.

Партияның әлеуметтік жобаларын іске асыру маңызды орынды алады. ІТ-технологияларды дамыту бойынша бастамалар аясында облыстағы 100 астам мектеп мұғалімдері университет базасында ашылған CISCO желілік академиясының аймақтық орталығында тағылымдамадан өтті.

Университеттің базасында «Проактивті жастар саясаты» жобасы аясында «Жастар Отанға» жастар мәдени-сауық орталығы» жұмыс істейді, ол белсенді жастарды біріктіру орталығына айналды, сонымен қатар жастар арасында партияның жаңа жақтастарын тартуға көмектеседі. Орталық негізінде КВН командалары, Еріктілер және шығармашылық әуесқой топтар өз қызметін жүргізеді. Бұл барлық өткізілген іс-шаралардың толық тізімі емес.

Жалпы, партия жиналысына қатысушылар бірауыздан «Теміртау мәдениет сарайы» бастауыш партия ұйымының жұмысын қанағаттанарлық деп тану туралы шешім қабылдады. Олар партия қатарына белсенді өмірлік ұстанымы бар азаматтарды тартуға ерекше назар аудара отырып, партия мүшелерінің сапалық құрамын күшейту бойынша шаралар қабылдауды ұсынды.

Екінші мәселе бойынша БПҰ төрағасының орынбасары Айжан Рыскелдиновна Карипбаева «Теміртау мәдениет сарайы» бастауыш партия ұйымынан делегаттарды «Нұр Отан» партиясы Теміртау қалалық филиалының қалалық конференциясына қатысу үшін сайлау туралы ұсынысын ұсынды.

Кездесу соңында Бақыт Ахатұлы Жәутіков жиналғандарға белсенді және жемісті жұмыстары үшін алғысын білдіріп, барлық партия мүшелеріне алдағы уақытта сәттілік тіледі.

05.11.2020, 17:19:11, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар