НАЗАР АУДАРЫҢЫЗДАР КОНКУРС!

[Дата публикации: 28.10.2020, 11:11:18, жариялауды: Әкімшілік]

«Рухани жаңғыру», «Ұлы Даланың жеті қыры» бағдарламаларын және Қазақстан Республикасының Президенті Қ.-ж. Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауының «Қазақстан Жаңа нақты ахуалда: әрекет ету уақыты» атты 5-тармағын іске асыру мақсатында М. Әуезов атындағы ОУКУ «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің (қоғамдық ұйымы) 2020 жылғы 10 қыркүйектен 25 қарашаға дейін жалпы білім беретін мектептердің 9-11 сынып оқушылары арасында ғылыми-зерттеу және шығармашылық жобалардың ІV-ші онлайн конкурсын өткізеді., Республиканың кәсіптік (колледж) І-ІІ курс және жоғары оқу орындары студенттерінің І курс студенттері.

Жобаларды қабылдау және іріктеу кезеңі – 2020 жылдың 10 қыркүйегінен 10 қарашасына дейін.

Жобаларды онлайн форматта қорғау – 2020 жылғы 21-24 қараша аралығында.

Жеңімпаздарды жариялау – 2020 жылдың 25 қарашасы.

Секциялардың атауында “Рухани жаңғыру” бағдарламасының арнайы жобалары мен шағын бағдарламаларының тақырыптары пайдаланылды»

1. «ТІЛ-ҰЛТ НЕГІЗІ» секциясы
2. «ПЕДАГОГИКА ЖӘНЕ ПСИХОЛОГИЯ – ҚОҒАМНЫҢ БІЛІМ БЕРУ ЖӘНЕ МӘДЕНИЕТ НЕГІЗДЕРІ» секциясы
3. «АУЫЛ – ЕЛ БЕСІГІ» секциясы
4. «ТҮРКІ ӘЛЕМІНІҢ ГЕНЕЗИСІ» секциясы
5. «ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЕЖЕЛГІ ӨНЕР ЖӘНЕ ТЕХНОЛОГИЯЛАР МҰРАЖАЙЫ» секциясы
6. «ҚАЗАҚСТАННЫҢ КИЕЛІ ЖЕРЛЕРІНІҢ ГЕОГРАФИЯСЫ» секциясы
7. «ДАЛА ФОЛЬКЛОРЫ МЕН МУЗЫКАСЫНЫҢ МЫҢ ЖЫЛЫ» секциясы
8. «АҚПАРАТ ТОЛҚЫНЫ» секциясы
9. «ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ҰЛЫ ЕСІМДЕРІ» секциясы
10. «ЖАҺАНДЫҚ ӘЛЕМДЕГІ ЗАМАНАУИ ҚАЗАҚСТАНДЫҚ МӘДЕНИЕТ» секциясы

Байқауға қатысушылар сертификаттармен, жобалардың электрондық жинақтарымен,І,ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдармен, жобалардың электрондық жинақтарымен марапатталады.

Жоғары оқу орындарының студенттері арасынан жеңімпаздар 2021 жылы ЮКУ атындағы республикалық студенттік конференцияға қатысуға жолдама алады.М. Әуезов.

Жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын

Ұйымдастыру комитеті: Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы №5, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті; «рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің «МИРАС»

Рухани жаңғыру академиясы «Әлеуметтік және тәрбие жұмысы» бөлімі.М. Әуезов көшесі, 2 қабат, 261 кабинет.

Жобалар жауапты тұлғаның электрондық поштасына жіберіледі:

Торгаутова Шолпан Аширалиевна-ЮКУ атындағы «Рухани Жаңғыру» жобалық кеңсесінің бас менеджері.М.Әуезов атындағы ОҚМУ «МИРАС» Рухани жаңғыру академиясының жетекшісі.М. Әуезов – (7252) 21-16-37, 8-701-647-15-14 torgautova82@mail.ru

Байқауға қатысу ережелері туралы толығырақ «ғылыми-зерттеу және шығармашылық жобалар» байқауы туралы ережеден біле аласыз.

Ереже

28.10.2020, 11:11:18, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар