«ГЕОТЕРМАЛДЫҚ ЭНЕРГИЯНЫҢ ГЕОЭКОЛОГИЯЛЫҚ АСПЕКТТЕРІ» ТАҚЫРЫБЫ БОЙЫНША ТЕЛЕМОСТ-ДӘРІСТЕРГЕ ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ СТУДЕНТТЕРІ ҚАТЫСТЫ.

[Дата публикации: 20.10.2020, 16:25:49, жариялауды: Әкімшілік]

2020 жылдың 20 қазанында Қарағанды индустриалды университетінің ЭПО-19, ИСА-19 және Ткпиожкх-19с академиялық топтарының студенттері “геотермалдық энергетиканың геоэкологиялық аспектілері”тақырыбындағы телекөпір – дәріске белсенді қатысты.

Телекөпірге қатысушыларға арналған дәрісті мемлекеттік геологиялық мұражайдың директоры жүргізді. РҒА вернадский, к. ж.-м. ғ. к. – Черкасов Сергей Владимирович.

Іс-шараны мемлекеттік геологиялық мұражай базасында тау-кен-геологиялық профиль мамандықтары бойынша ЖОО аралық академиялық навигация орталығы ұйымдастырды. Ресей Федерациясының тау-кен ғылымдары академиясының қолдауымен.

Кездесу форматы кездесуге қатысушылардың білімімен байытылған құрылымдалған қарым-қатынас процесі болды, оның ішінде жоғары және орта арнаулы оқу орындарының оқушылары, Ресей, Қазақстан және ТМД елдерінің жетекші шикізат компанияларының өкілдері болды.

Білім беру-ағарту қызметі шеңберінде тау-кен-геологиялық бейіні мамандықтары бойынша жоғары оқу орындары арасындағы академиялық навигация орталығы қызметінің басым бағыттарының бірі Геология және табиғат пайдалану, экологиялық дүниетанымды тәрбиелеу, тау-кен-геологиялық және мұнай-газ бейіні мамандықтарына кәсіптік бағдар беру саласында балалар мен жастарға үздіксіз білім беру жүйесін дамыту үшін коммуникациялық алаң қалыптастыру жөніндегі жобаны іске асыру болып табылатынын атап өту қажет. Осы бағытты іске асыру шеңберінде орталық ең заманауи жабдықтармен жабдықталған бейнеконференцбайланыс жеке кәсіби студиясының алаңдарында дәрістерді, мастер-класстарды тұрақты түрде Онлайн-трансляциялауды өткізеді.

Телекөпір барысында қатысушылар болашақ кәсіби қалыптасу үшін көптеген жаңа, қызықты және пайдалы ақпарат алды.

Дәріс аяқталғаннан кейін телекөпірдің барлық қатысушылары ғалымға өздерін қызықтырған сұрақтарын қоюға және оларға толық жауап алуға бірегей мүмкіндік алды.

Телекөпірді қорытындылай келе, кездесудің барлық қатысушылары бірыңғай ақпараттық кеңістікті кеңейтуге және нығайтуға бағытталған осындай байланыстардың пайдалы және жемісті екенін атап өтті.

КарИУ баспасөз қызметі

20.10.2020, 16:25:49, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар