ҚАРАҒАНДА ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ СТУДЕНТТІК БЕЙНЕ ЗЕРТХАНАСЫ.

[Дата публикации: 29.10.2020, 17:34:57, жариялауды: Әкімшілік]

Құрылыс кафедрасында 2019 жылы студенттерді пәндерді тереңдетіп оқуға ынталандыру мақсатында бейне-зертхана құрылды, оны Қ-18с академиялық тобының студенті Алексей Пужихин басқарады. Бейне дәрістермен жұмыс жасау барысында бейнематериал құрумен қатар, бірлескен шығармашылық жұмыс барысында оқытушы мен студенттер арасындағы серіктестік қатынастар дамып келе жатқаны белгілі болды. Студенттер ақпаратты іздеуді жетік біледі, материал құрастыруды, шағын көріністерді құруды және тағы басқаларды үйренеді. Бүгін біз «Құрылыс өндірісінің технологиясы» пәні бойынша онлайн курсына кіріспе жаздық. Экранда – студент Алексей Пужихин, оқытушы Т.П. Сучилина, Қ-18c тобының студенті Наталья Аладышева зертхана жұмысын түсіріп жатыр.

29.10.2020, 17:34:57, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар