«АБАЙ ӘЛЕМІ» АТТЫ СТУДЕНТТЕР ШЫҒАРМАШЫЛЫҒЫ ҮЛТТЫҚ ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛІ

[Дата публикации: 14.10.2020, 16:12:51, жариялауды: Әкімшілік]

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті қазақтың ұлы ақыны, ойшылы Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл толуына орай ағымдағы жылдың 30-31 қазанында Қарағанды индустриялық университетінің студенттерін «Абай әлемі» студенттер шығармашылығы ұлттық онлайн фестивалінің іріктеу кезеңіне белсенді қатысуға шақырады.

Іріктеу кезеңінің қорытынды материалдарын (видео, слайд, фотосурет) атындағы ҚазҰПУ ұйымдастыру комитетіне жіберу керек. Жауапты тұлға: Қазына Бекбенбетова 87016642721, abai_alemi2020@mail.rub_kazyna@bk.ru.

14.10.2020, 16:12:51, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар