БАЙҚАУЫ «ПАРАСАТТЫ ОТБАСЫ»

[Дата публикации: 27.10.2020, 12:47:17, жариялауды: Әкімшілік]

Сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілік институттарын қалыптастырудағы және нығайтудағы отбасы институтының рөлін күшейту, балаларды тәрбиелеудегі ата – аналардың жауапкершілігін арттыру, сондай-ақ Парасатты отбасы күндерін насихаттау, отбасы мүшелері арасында бауырластық, тілектестік қарым-қатынастарды танымал ету мақсатында барлық ниет білдірушілерді “Парасатты отбасы” конкурсына (Будан Ері-Байтау) белсенді қатысуға шақырамыз. Конкурсты ұйымдастырушы Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.

Конкурсқа Қарағанды облысы бойынша әртүрлі қызмет саласында жұмыс істейтін отбасыларда тұратын, қоғамда белсенді, үлгілі отбасылар, қоғамдық жұмыста лайықты, лайықты және белсенді, креативті, жаңашыл, парасатты, қайырымды азаматтар қатыса алады. Сондай-ақ, өз ата-аналарымен бірге білім беру ұйымдарының оқушылары мен студенттері қатыса алады.

Байқауға қатысушылар әлеуметтік желілерде парасаттылық, адамгершілік үлгілерін көрсететін жоғары сапалы 4-5 минуттық ролик дайындайды. Бұл бейне әлеуметтік желілерде #rarasattuotbasy09 жалпы хэштегімен тег арқылы орналастырылады.

Конкурсқа қатысуға өтінімдер ағымдағы жылдың 9 қарашасына дейін мына мекен-жай бойынша қабылданады: Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 30 (жаңа корпус – 205 каб.) немесе электрондық мекенжайы бойынша: madina_salpenova@mail.ru.

Анықтама телефоны: + 7-775-989-45-43 (Салпенова Мадина Мейромовна).

Байқауға қатысу ережелері туралы толығырақ “Парасатты отбасы”конкурсы туралы ережеден біле аласыздар.

Ереже

27.10.2020, 12:47:17, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар