НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!

[Дата публикации: 24.09.2020, 13:42:10, жариялауды: Әкімшілік]

Құрметті студенттер, магистранттар, докторанттар мен университет оқытушылары!

«Бөбек» жалпыұлттық қозғалысы Сізді  екінші ұстаз, академиялық энциклопедист әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына арналған «әл-Фараби – әлемдік тұлға» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға белсенді қатысуға шақырады.

Ұлттық «Бөбек» қозғалысы – бұл жұмыспен қамтуға жәрдемдесу, жалпы кәсіптік шеберлікті арттыру, азаматтық бастамаларды кеңейту және іске асыру, сондай-ақ ғылыми дағдыларды арттыруға көмектесу мақсатында мыңдаған еріктілерді, ғылыми және белсенді жастарды біріктіретін ұйым.

Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның жоспарланған мерзім: қазан – желтоқсан 2020 ж.

Қосымша ақпарат алу үшін мына байланыс телефондарына хабарласыңыз:

8 (776) 181 86 88,

8 (701) 475 16 38,