ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ «АВТОМАТТАНДЫРУ ЖӘНЕ БАСҚАРУ» МЕН «ЭЛЕКТРЭНЕРГЕТИКА» МАМАНДЫҒЫНЫҢ СТУДЕНТТЕРІ ЖҰМЫС БЕРУШІЛЕРМЕН КЕЗДЕСУГЕ ҚАТЫСТЫ

[Дата публикации: 29.09.2020, 15:06:53, жариялауды: Әкімшілік]

2020 жылдың 21 және 29 қыркүйегінде Қарағанды индустриялық университетінде «KAZPROM AVTOMATIKA» компаниясы өкілдері 3 және 4 курс «Автоматтандыру және басқару» және «Электрэнергетика» мамандықтары бойынша оқитын студенттерімен кездесу өткізілді. Кездесуді «Жасанды интеллект технологиялары» және «Энергетика» кафедралары ұйымдастырды.

KAZPROM AVTOMATIKA – интеграцияланған автоматтандыру нарығындағы жетекші компания және Mitsubishi Electric Factory Automation компаниясының Қазақстандағы жалғыз дистрибьюторы, электр жабдықтарының әлемдік өндірушісі және Toshiba Electric Industrial Systems Corporation үшін ТМД жалғыз уәкілетті сервис орталығы. Компания әртүрлі салалардағы автоматтандыру саласындағы заманауи шешімдерді ұсынады, соның ішінде жедел инженерия, тау-кен байыту фабрикаларын, су шаруашылығы, сорғы станцияларын автоматтандыру және т.б. Компанияның өзінің оқу орталығы бар, онда «Автоматтандыру және басқару» және «Энергетика» мамандықтарының студенттері практикалық оқудан өтіп, нақты жабдықта жұмыс істеу дағдыларын игереді.

«KAZPROM AVTOMATIKA» өкілдері өз сөздері барысында компания қызметінің негізгі бағыттары, оның даму жоспарлары, мансаптық перспективалары туралы айтып, бірнеше жыл бұрын компанияға жұмысқа келген адамдардың бөлім басшылары деңгейіне дейін қалай өскендігі туралы нақты мысалдар келтірілді.

Студенттермен екі кездесу де достық, көңілді жағдайда өтті. ҚарИУ студенттері өндірістік оқыту және «KAZPROM AVTOMATIKA» кейін жұмысқа орналасуға қатысты сұрақтарын белсенді түрде қойды. Іс-шара барысында студенттер компания мамандарымен одан әрі сұхбаттасу және бос жұмыс орындары туралы заманауи ақпарат алу үшін сауалнамалар толтырды.

Екі кездесу аяқталғаннан кейін де студенттерге «KAZPROM AVTOMATIKA» кәсіпорының артықшылықтарымен, қызмет салаларымен толық танысу үшін компанияның ақпараттық кітапшалары таратылды.

29.09.2020, 15:06:53, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар