Патент №144171

[Дата публикации: 11.09.2020, 16:49:43, жариялауды: Әкімшілік]

Украина ғалымдарымен бірлесе отырып, №144171 «Қарағанды индустриялық университеті» (ҚИУ) және Украинаның Ұлттық металлургия академиясы (НМетАУ) патент иелері болып табылатын «Қиын қалыптастырылатын металдардан құбырларды престеу тәсілі» пайдалы моделіне халықаралық патент алынды.

Ғалымдарды құттықтаймыз, сіздерге жемісті жұмыс, шығармашылық шабыт және осы жолда үлкен табыстар тілейміз!

Патент

11.09.2020, 16:49:43, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар