Қарағанды индустриялық университетінің Ректораты мен профессорлы-оқытушылар құрамы барлық мұсылмандарды айтулы мерекелердің бірі – Құрбан айт мерекесімен құттықтайды!

[Дата публикации: 30.07.2020, 17:21:32, жариялауды: Әкімшілік]

Бейбітшілік  пен келісімде өмір сүретін 40 астам этникалық топтар мен 18 діни конфессиялардың өкілдері,  көпұлтты Қазақстан үшін Құрбан айт мерекесінің маңызы ерекше, өйткені бұл әр түрлі этникалық топтар мен діндердің адамдары арасындағы өзара сыйластық, достық пен бірліктің ерекше дәстүрлерін сақтауға және нығайтуға ықпал етеді. Барлық мұсылмандар бұл күнді үлкен үмітпен күтеді, өйткені әрбір тақуа мұсылман үшін Құрбан айт мейрамы барлық қателіктер мен шағымдар кешірілетін игі істердің қасиетті мерекесі, барлық мұсылмандарды өздерінің игі істері мен ниеттері үшін үлкен сый-құрметке бөлейтін құдіреті шексіз ризашылық пен құлшылық күні.

Бүгін Құрбан айт мерекесі – ұлттық салт-дәстүрлерді еске алу және ата-бабаларымыздың салт-дәстүрлерін қастерлеу күні. Бұл Қазақстан Республикасындағы барлық діндарлардың ынтымақтастық пен достықтың жарқын үлгісі. Зайырлы және толерантты мемлекет бола отырып, Қазақстан рухани құндылықтарды бірінші орынға қояды. Мұның бәрі қоғамдық келісімнің, ішкі саяси тұрақтылық пен достық ұлтаралық қатынастардың арқасында қол жеткізілді.

Осы жарқын мереке біздің еліміздің барлық адамдарына бейбітшілік пен жылу сыйласын!

Сіздерге Құрбан айт мерекесі тыныштық пен бейбітшілік, жүрегіңізге мейірімділік пен болашаққа деген сенімділік ұялатса екен деп тілейміз!

Дендеріңіз сау және бақытты болыңыздар!

30.07.2020, 17:21:32, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар