Парасаттылық тәрбиесі

[Дата публикации: 26.06.2020, 13:21:03, жариялауды: Әкімшілік]

2020 ж.25 маусымда Мемлекеттік қызметкерлер күніне орай және университетте жүргізіліп жатқан жемқорлыққа қарсы қызмет туралы «Индустриальная Караганда» (№68) газетіне «Парасаттылық тәрбиесі» тақырыбында ҚИУ ректорының мақаласы жарық көрді.

Өз мақаласында т.ғ.д. профессор Б.А.Жаутиков «ЖОО студентін сыбайлас жемқорлыққа қарсы тұлға ретінде қалыптастыруды кәсіби тәрбиелеу үрдісінде жүзеге асыру қажет» деп көрсетеді.

Просмотров: 1  021
26.06.2020, 13:21:03, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар