ҚМИУ студенті «Ардагерге хат» желілік жобасында жеңімпаз атанды

[Дата публикации: 14.05.2020, 12:37:30, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенті Жайлигүл Сарсенова «Ардагерге хат» желілік жобасында жеңімпаз атанды.

Жобаны «Теміртау қаласының жастар ресурстық орталығы» КММ ұйымдастырды.

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына арналған «Ардагерге хат» жобасы аясында ұрпақтан ардагерлер мен тыл еңбеккерлеріне Алғыс үндеуі жолданды.

Жобаның негізгі екі нмақсатты: соғыстың тарихын есте сақтау, оны жас ұрпаққа жеткізу және Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, ерлік жасаушыларға құрмет көрсету, еріктілер қозғалысының идеяларын дамыту. Жоба ХХІ ғасырдың қиын және қарама-қайшылықты кезеңінде біздің қоғамның біріктіруші күшінің негізіне айналатын патриотизмді тәрбиелеуге бағытталған жұмыстарды жүзеге асыру.

Жобаның мақсаты:

– патриоттық, рухани-адамгершілік тәрбие, кеңес халқының ұлы ерлігін терең тануға бағытталған жұмысты жүзеге асыру;

– соғыс жылдарында өмір сүрген ұрпақтың тағдырына жанашырлық таныту, адамзатты фашизм қасіретінен құтқарған ардагерлерге деген жас ұрпақтың  алғыс сезімін ояту;

– Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне арналған жобаға студент жастарды тарту.

Жарыс қорытындысы бойынша жеңімпаз фитнес білезігі және Алғыс хатпен марапатталды!

14.05.2020, 12:37:30, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар