ҚМИУ онлайн форматындағы іс-шараларға Cisco WebEx платформасы белсенді қолданады

[Дата публикации: 12.05.2020, 13:03:43, жариялауды: Әкімшілік]

Мәжбүрлі оқшаулау және карантин жағдайында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті онлайн тәртібінде іс-шараларды өткізу үшін Cisco WebEx платформасын бейнеконференциялар, онлайн-жиналыстар, экранмен алмасу және вебинарлар үшін белсенді қолданады.

Мұндай мүмкіндік біздің университетте Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетімен және Cisco академиясы, Қазақ инфокоммуникациялар академиясының президенті, экономика ғылымдарының докторы, Халықаралық байланыс академиясының академигі Шахмаран Жүрсінбекұлы Сеиіловтың жетекшілігімен көпжылдық жемісті ынтымақтастықтың арқасында пайда болды.

ҚМИУ осы платформада екі ауқымды іс-шара өткізілді

5 мамырда ҚМИУ Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына және Мәскеу, Астрахань, Қарағанды және Теміртауды біріктірген Кеңес Одағының Батыры Нүркен Әбдіровтің 100 жылдығына арналған халықаралық онлайн-телекөпір өткізілді. Іс-шараға Қазақстан мен Ресейдің 200 астам оқытушылары мен студенттері қатысты.

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде 2020 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының Ғылым күніне арналған «Жастар, ғылым және технология: жетілдіру және ықпалдастыру жолдары» атты ғылыми конференция онлайн тәртібінде өткізілді. Конференцияға Қазақстан мен Ресейдің жетекші университеттерінен 250 астам адам қатысты.

Атап өту керек, қазіргі жағдайда Cisco барлығына шағын және орта бизнеске, мектептер мен университеттерге қатысушылардың саны 100 адамға дейін онлайн форматында жиналыстар, тренингтер мен конференциялар өткізуге мүмкіндік WebEx барлық қызметтеріне тегін лицензияларды ұсынады. Сіз бұл ұсынысты тек webex.com сайтында тіркелу арқылы пайдалана аласыз. Жаһандық бастаманың бір бөлігі ретінде, Cisco Systems Cisco веб-конференция қызметтеріне демонстрациялық жазылуларға ақысыз қолжетімділікті ұсынады, бұл біздің оқытушыларға қашықтан ынтымақтастықты ұйымдастырудың оңтайлы шешімдерін таңдауға және тез қолдануға көмектеседі.

Қарағанды мемлекеттік индустриялдық университеті «Қазақ инфокоммуникациялар академиясы» Қоғамдық қорының президенті Шахмаран Сеиловке, бұл алаңды оқу процесінде қашықтықтан оқыту технологиясын қолдана отырып, университеттік іс-шараларды жоғары сапалы форматта, уақытты шектеусіз пайдалануға мүмкіндік бергені үшін алғыс білдіреді.

Cisco – ақпараттық технологиялар мен желілер саласындағы әлемдік көшбасшы. Пандемия жағдайында Cisco онлайн-конференциялар мен ынтымақтастық саласындағы маңызды инфрақұрылымындағы технологиялық көшбасшылығын растады. Cisco компаниясы күн сайын бүкіл әлем бойынша көптеген қатысушылары бар бірнеше миллион видеоконференцияларды өткізуді үздіксіз қамтамасыз етеді.

12.05.2020, 13:03:43, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар