Оқу-әдістемелік кеңес

[Дата публикации: 24.04.2020, 09:26:41, жариялауды: Әкімшілік]

23 сәуірде Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде аралық аттестаттауды жүргізу алгоритмін талқылауға арналған оқу-әдістемелік кеңестің онлайн отырысы өткізілді. Бұрын студенттердің техникалық мүмкіндіктері мен Интернетке қол жетімділігін зерттеу бойынша жұмыс жүргізіліп, оқытушылар мен студенттермен осы мәселе талқыланды. Аралық сертификаттауды үш форматта өткізу жоспарланды: AIS Platonus AIS жүйесінде қашықтықтан тестілеу, қашықтық конференцияны шақыру арқылы онлайн тәртібінде ауызша емтихандар және шығармашылық тапсырмаларды (жағдайлық есептерді, жағдайларды, технологиялық мәселелерді шешу) орындау. Ерекше жағдайларда студенттер емтихандарды 20 маусымға дейін кейінге қалдыра алады.

Аралық аттестаттау туралы жадынама университеттің веб-сайтында орналастырылады.

24.04.2020, 09:26:41, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар