ҚМИУ «ЕСЕП ЖӘНЕ АУДИТ»-19 ТОБЫНЫҢ СТУДЕНТІ ДИАНА ХАФИЗОВА ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫНЫҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫ АРАСЫНДАҒЫ ӘСКЕРИ-СПОРТТЫҚ ЖАРЫСТАРЫНДА ДАРТСУ БОЙЫНША БІРІНШІ ОРЫНДЫ ЖЕҢІП АЛДЫ

[Дата публикации: 02.03.2020, 14:50:57, жариялауды: Әкімшілік]

«Рухани Жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында 2020 жылдың 29 ақпанында Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің базасында 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне арналған Кеңес Одағының Батырлары А.Молдағұлова мен М.Маметованы еске алуға арналған дартсу бойынша қыздар арасында әскери спорт жарысы өткізілді. Бұл шараға Қарағанды облысының жоғары оқу орындары қатысты.

Іс-шараның мақсаты – студенттердің патриоттық санасын, белсенді азаматтық және азаматтық қасиеттерін қалыптастыру бойынша әскери – патриоттық тәрбие беру.

Жеке дартс бойынша чемпионаттың қорытынды нәтижесі бойынша бірінші орынды ҚМИУ «Есеп және аудит»-19 тобының студенті Диана Фердинатовна Хафизова иеленді.

Жарыс жеңімпаздары мен жүлдегерлері облыстық Білім басқармасының грамоталары және сертификаттарымен марапатталды.

02.03.2020, 14:50:57, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар