ҚМИУ ОҚЫТУШЫЛАРЫ «ӨРЛЕУ» ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРДІҢ БІЛІКТІЛІГІН АРТТЫРУ ИНСТИТУТЫ» ҰБАО ФИЛИАЛЫНЫҢ СЕРТИФИКАТТАРЫМЕН МАРАПАТТАЛДЫ

[Дата публикации: 05.02.2020, 17:17:12, жариялауды: Әкімшілік]

5 ақпанда 2020 жылы Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде «ҚОжШт»I кафедрасының меңгерушісі Н.А. Абдикарим, «Адалдық» мектебінің деканы Ж.К. Капашева, оқытушылар М. Солтан, К.А. Аявхан, А. Б. Есболат, С.М.Хабидолла, К.Туысхан және Е.Тилеубай «Өрлеу» біліктілікті арттыру орталығы» АҚ фииалы «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жағдайында оқу орындарының профессорлы-оқытушылар құрамының біліктілігін арттыру» курсы бойынша біліктіліктерін арттырды.

«Өрлеу» біліктілікті арттыру орталығы» АҚ фииалы аймақтағы оқытушылар мен мұғалімдердің білім саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі бағыттары туралы ақпараттық деңгейін арттыру бойынша жүйелі жұмыстар жүргізеді.

Біздің оқытушыларымыз атап өткендей, «Біз аяқтаған курс біздің біліктілік деңгейімізді арттыруға, латын графикасын енгізуді ұйымдастыруда және жүзеге асыруда өз тәжірибемізбен бөлісуге, оқу процесінің сапасын қамтамасыз ететін кәсіби қабілеттерімізді көрсетуге, кәсіби шеберлік деңгейімізді арттыруға жан-жақты мүмкіндік берді».

05.02.2020, 17:17:12, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар