ҚМИУ жатақханасында қарлы боран құрсағында қалған автобустың жолаушылары орналастырылды.

[Дата публикации: 25.01.2020, 14:22:54, жариялауды: Әкімшілік]

23 қаңтарда Қарағанды облысын күшті қарлы боран басып алды. Барлық жол қызметтері, апатты-құтқару бөлімшелері және ІІД жол қозғалысын басқару бөлімшелері күні бойы жұмыс істеді. Көптеген автомобильдер мен автобустар қар құрсауынан құтқарылды. 23 қаңтарда түстен Бішкек-Тюмень бағыты бойынша кейін  50 жолаушысы бар автобус Теміртау маңында қар көшкінінде тұрып қалды.

Автобус жолаушылары Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің жатақханасына орналастырылды. Барлығы ұйықтайтын орын, төсек-жабдығымен қамтамасыз етілді, бір жарым күн бойы Қырғызстан тұрғындары жатақханада болды. Қала әкімдігі оларды азық-түлік, ауыз сумен қамтамасыз етті.

Кенеттен болатын апат және күтпеген жағдайлар кезінде бастысы  – көмек көрсету. ҚМИУ қарлы боран кезінде мұқтаж адамдарға бірнеше рет көмек көрсетті.

25.01.2020, 14:22:54, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар