XXXI СОЧИ «КИВИН 2020» ФЕСТИВАЛІНДЕ «ДЖАНЛУИДЖИ МАГНИТОFFON» КОМАНДАСЫ ӨНЕР КӨРСЕТТІ

[Дата публикации: 20.01.2020, 14:06:17, жариялауды: Әкімшілік]

12-25 қаңтар аралығында Сочи қ. «КВН планетасында» XXXI Халықаралық Сочи «KиВиН-2020» фестивалі өткізілді..

«КИВИН-2020» бірінші кезеңіне 457 команда қатысты! Ең үздіктертер фестивальдің екінші айналымына редакторлардың шақыруымен немесе «жоғары рейтингпен» марапатталған командалар қатысты. Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Джанлуиджи Магнитофон» КВН командасы да қатысты, оның құрамында Сергей Хегай, Дарина Накупова және Меней Ерканат өнер көрсетті.

Фестиваль бағдарламасы қызу әрі белсенді өтті. Биыл  жаңалықтар көп болды:

– «Караоке-киллер» («NATE» КВН командасы жүргізді), «Weekend band» кавер-тобы өнер көрсетті.

– «Кешкі палуандар» шоуы.

– «90-шы партия» ( «Михаил Дудиков» КВН командасы).

– «КВИЗ «Мозгбойны».

– «Пародия шоуы» кеші («Татнефть тобы»).

– ZTFest фильмі кейіпкерлерінің кеші (костюмдер кеші, кино атмосферасы және кештің ең үздік костюмін анықтау).

– КВН Продакшнның шығармашылық продюсері, Жоғары лига редакторы Евгений Донскихпен кездесу өткізілді. Жобалардың тұсаукесері, қорытындылары, 2020 жылға жоспарлар қарастырылды.

– «Алтын бұзау» халықаралық қысқаметражды фильмдер фестивалінің тұсаукесері жүзеге асырылды.

– ZTFest заманауи қысқаметражды фильмі бойынша сценарий, режиссураға қатысты шеберлік сыныптары ұйымдастырылды.

– «Не? Қайда? Қашан?» ойыны

– Stand-up ашық микрофон.

– 2020 жылдың  Жоғарғы лигасының  1/8 ойынына қатысушыларын анықтау қойылымы түсірілді.

Өкінішке орай, бірінші раундтың нәтижелері жарияланғаннан кейін, біздің команда көтерілген рейтингті растай алмады, сондықтан  екінші айналымға жолдама алмады. Бірақ бұл біздің команданың көңіл-күйін түсірмеді. Иә! Олар маңызды сабақ алды және жеңілісті мойындады. Өзіңіздің жеңілісіңізді мойындау маңызды ма? Әрине ИӘ! Егер біз келесі жолы жеңгіміз келсе, осылайша осал тұстарымызды қорытындылап, қателіктермен жұмыс жасауымыз керек. Басқаша айтқанда, ең ауыр жеңіліс, жеңісті жақындастыратын ең жақсы сабақ болуы керк, егер: жаттығумен жеңіске жету жолдарын ұштастыру  және жетістікке жету емес, тек пайда табу үшін емес…. ащы тәжірибе … бұл да өмірлік сабақ, бұл да өткен жолдағы жинақтаған  тәжірибе !!!

Біздің команданы алда көп жұмыс күтіп тұр. Олар Магнитогорск лигасының жаңа маусымына қатысады, Теміртау мен Қарағандының «Жас квнщиктері» үшін шеберлік сабақтарын өткізеді, тұңғыш Қазақстандық болаттың шыққанына 75 жыл толуына арналған жеке концерт үлкен сыйлық ретінде еске түсіреді, сонымен қатар Омбы және Новосибирск қалаларының лигаларында өнер көрсету күтіп түр.

Біз командаға жарқын жеңістер тілейміз!

20.01.2020, 14:06:17, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар