ҚМИУ қар тазалауға арналған «Біз біргеміз!» акциясына қатысты

[Дата публикации: 25.01.2020, 14:09:21, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенттері қар тазалауға шықты. Бұл «Біз біргеміз!» атты шақыру акциясы аясында өтті.

Елорда жастары әлеуметтік желілерде қар тазарту мәселесін көтерді. Азаматтарға бастаманы өз қолына алып, аулалардың бір бөлігін қардан тазартуды, оны видеотаспаға түсіріп, желіге # «Біздің біргеміз» хэштегімен орналастыру ұсынылды.

Челленджа идеясы еріктілер арасында қатты қар жауғаннан кейін пайда болды, салдарынан тәулік бойы коммуналдық қызметтермен толастаған қарды тазалар үлеге алмай жатты. Бастамаға белгілі тележүргізуші, актер Тұрсынбек Қабатов, журналист, тележүргізуші Асхат Садырбай және Назар Назар театрының актерлері қосылды.

ҚМИУ студенттері автобус аялдамасының аумағын, жаяу жүргіншілерге арналған жолды, жатақханалар мен оқу ғимараттарының айналасын қардан тазартты.

Студенттердің өзі атап өткендей, акцияға қатысу арқылы олар «Еріктілер жылын» ашты. Еске салайық, Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың тапсырмасымен 2020 жыл «Еріктілер жылы» деп жарияланды.

ҚМИУ еріктілері бірнеше рет қоғамдық акциялар мен іс-шараларға қатысты. Бір жыл ішінде олар аз қамтамасыз етілген және көп балалы отбасыларын қолдау мақсатында қайырымдылық акцияларын өткізді, еріктілер Мейрамдар үйіне, кәмелетке толмағандарға арналған бейімдеу орталығына концертік бағдарламалармен барып қайтты.

25.01.2020, 14:09:21, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар