ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ ІСТЕРІ ЖӨНІНДЕГІ АГЕНТТІГІНІҢ ДЕПАРТАМЕНТІНІҢ ӨКІЛДЕРІ ОҚУ БІТІРЕТІН ТҮЛЕКТЕРМЕН КЕЗДЕСУ ӨТКІЗДІ

[Дата публикации: 04.12.2019, 15:49:17, жариялауды: Әкімшілік]

Студенттерді  мемлекеттік органдарға жұмысқа орналасуға тарту мақсатында 2019 жылдың 4 желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің өкілдерімен магистранттардың іскерлік кездесуі өтті, кездесуді ұйымдастырушы «Мансап орталығының жетекшісі Лариса Витальевна Чепелян.

Бөлімнің  бас маманы Жанар Дайыпқызы Қайыр қабылдау тәртібі туралы презентациялық материал ұсынды

Әкімшілік  және құқық қорғау қызметіне жүгініп, жиналыс қатысушыларына департаменттің негізгі қызметі туралы, мемлекеттік қызметке қабылдау ережелері және тестілеу тәртібі туралы айтты.

Кездесу  барысында Жанар Дайыпқызы мемлекеттік қызметтің жаңа моделі ашық конкурс және іріктеудің ашықтығы негізінде мемлекеттік қызметке орналасу мүмкіндіктерін арттырғанына, сондай-ақ меритократия негізінде мансаптық перспективаларға ерекше назар аударды.

Біздің  мемлекет кездейсоқ адамдардың мемлекеттік органдарға жұмысқа алынбайды, арнайы дайындалған, сауатты, құзыретті, тек кәсіби білікті азаматтар мемлекеттік қызметке шақырылады. Сондықтан біздің университеттің түлектерінің мемлекеттік қызметке шақырылу мүмкіндіктері зор.

Іс -шараға 100-ден астам студенттер қатысты.

04.12.2019, 15:49:17, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар