ҚАЗАҚСТАНДДЫҚ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНЫҢ АРАСЫНДАҒЫ КӨШБАСШЫЛАР ЖӘНЕ АУТСАЙДЕРЛЕР АНЫҚТАЛДЫ

[Дата публикации: 11.12.2019, 09:39:25, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстандық 61 жоғары оқу орының түлектерінің жұмысқа орналасу көрсеткіші 50% төмен.

Жоғары оқу орының түлектері жұмыссыздар қатарын толықтыруда.

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі  мен «Атамекен» ҰКП бірге тек ғана төртінші курс студенттері бар «шаңсорғыш» оқу орындарын анықтады.

Қазақстандық жоғары оқу орындарының арасындағы көшбасшылар және аутсайдерлер анықталды.

11.12.2019, 09:39:25, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар