ҚМИУ КВН құрама «Джанлуиджи Магнитоffon» командасы Қарағанды облысы Әкімінің Кубогында 1 орынды жеңіп алды.

[Дата публикации: 26.11.2019, 10:37:45, жариялауды: Әкімшілік]

22 қараша 2019 жылы Қарағанды облысының Әкімінің Кубогы үшін күресте «Джанлуиджи Магнитоffon» Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің КВН командасы бірінші орын алды. Кубок үшін күреске Теміртаулық КВН ойыншыларынан басқа, «Сібір» ресми КВН лигасының чемпиондары, Нұр-Сұлтанның «Целиноград» командасы, облыстық «Ертіс «КВН командасы, ЕҰУ «Нұр Сұлтан» командасы, Қарағанды  қ. «Бруклин 9-9» командасы «Магнитка» ашық лигасы фестивалінің жеңімпаздары  «Менің атамның аяқ киімдері» Ерейментау қ. командалары қатысты.

Біздің жеңімпаздарымызды алда Омбы қаласы өтетін КВН Жоғарғы Омбы Лигасының ¼ финалы күтіп тұр.

Біздің командаданың мүшелері:

1) Хегай Сергей

2) Накупова Дарина

3) Сейдуллаев Дархан

4) Тұрсынов Әділет

Сонымен қатар, «Джанлуиджи Магнитоffon» КВН командасының үлкен жоспарлары бар: Сочидегі Халықаралық КВН фестиваліне, содан кейін Ресейдегі орталық лигаларының біріне қатысу.

Барлық қатысушыларға сәттілік пен жарқын жеңістер тілейміз!

26.11.2019, 10:37:45, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар