«ҚАМҚОР» ЕРІКТІЛЕР ҚОЗҒАЛЫСЫНЫҢ БЕЛСЕНДІЛЕРІ ҚМИУ «ВОЛОНТЕРЛЕРДІҢ ҚҰРЫЛТАЙЫ» ӨҢІРЛІК БІЛІМДІК ФОРУМЫНА ҚАТЫСАДЫ

[Дата публикации: 25.11.2019, 15:52:50, жариялауды: Әкімшілік]

Жастар  жылы қарсаңында, волонтерлікті кеңінен насихаттау және жастар бастамаларын қолдау мақсатында 2019 жылдың 22 қарашасында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Қамқор» еріктілер клубының мүшелері Темірхан Нұрбол, Сарсенова Жайлыгүл, Капанова Сәттігүл, Ибраева Амина, Ибраева Адина және  Голубева Юля «Волонтерлердің құрылтайы»  форумына қатысты, «Шаңырақ» еріктілер орталығымен «Теміртау қаласының жастар ресурстық орталығы» КММ кмм «шаңырақ» еріктілер орталығымен бірлесе ұйымдастырды .

Бұл  форумның мақсаты: еріктілердің қызметін кеңінен насихаттау, еріктілер бастамаларының пулын қалыптастыру.

Форум  бағдарламасында алты қызықты тренингтер: Digital-еркітілік,  халықаралық еріктілік, ЗОО-еріктілері, Эко-еріктілік,  Event- еріктілік және әлеуметтік еріктілік; волонтерлық жобалар фабрикасы, Қазақстан Республикасының еріктілер қозғалысы мен еріктілердің қозғалысын бейнелейтін еріктілердің тәжірибелері мен бастамалары, тренингтер, семинарлар, «Еріктілік туралы»» фильм, танымал адамдармен кездесулер, пікірталастар, мәдени-демалыс және басқа да іс-шаралар өткізілді.

Форум  ұйымдастырушылары ең жақсы және ең креативті еріктілер жобасы үшін сыйлықтармен марапаттады.

Іс-шара  аясында қатысушыларға жастар бастамаларын, студенттер жастарының өзін-өзі дамыту және дамыту үшін жағдайлар жасау, жастар командаларын, бірлестіктері мен ұйымдарын қалыптастыру және дамыту үшін бастапқы мүмкіндіктер берілді.

Дәстүр  бойынша форумға Теміртау қаласы мен Қарағанды облысының ең бастамашыл жастары қатысты.

25.11.2019, 15:52:50, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар