ҚИУ-да “Сенім жәшіктері” орнатылды

[Дата публикации: 23.10.2019, 08:56:34, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылдың  22 қазанында  Қарағанды индустриялық университетінің «Парасаттылық мектебі» студенттердің өтініш, тілектері мен шағымдарын шұғыл түрде қабылдау мен қарастыру және сыбайлас жемқорлық әрекеттерінің алдын алу мақсатында  «Jas Otan» студент жастар ұйымының өкілдері мен «Саналы ұрпақ» студенттік клубтың мүшелерімен  бірге  оқу орнының 3 оқу корпусында, 2 студенттік жатақханада «Сенім жәшігін» орнатты.

Просмотров: 1  201
23.10.2019, 08:56:34, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар