ҚМИУ-ДА «ҚАЙРАТ ПЕН АҚЫЛ ЖОЛ ТАБАР» АШЫҚ АЙМАҚТЫҚ ДЕБАТТЫҚ ТУРНИР ӨТТІ

[Дата публикации: 29.10.2019, 12:19:12, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 29 қазанда Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде «Қайрат пен ақыл жол табар» атты ашық аймақтық пікір-сайыс дебаттық  турнирі өтті. Турнирдің ұйымдастырушылары: ҚМИУ тәрбие жұмысы және жастар саясаты департаменті, ҚМИУ профкомы, «Абадан» дебат клубы болды.

Мақсаты: студенттердің пікір-сайыс қозғалысын дамыту және қолдау.

Турнирдің міндеттері:

– облыстық деңгейде дебаттық қозғалысты дамыту;

– жастардың белсенді азаматтық ұстанымын қалыптастыру;

– қоғамдық-саяси жұмысқа белсенді студенттерді теориялық және іс жүзінде дайындау.

Турнирге Қарағанды облысының барлық жоғары оқу орындарынан 28 команда қатысты.

Турнир қорытындысы бойынша келесі жеңімпаздар анықталды:

Пікір-сайыс турнирінің жеңімпаздары: БПФ Амангелді Мадияр (ҚЭУ), Нұраева Бибигүл (ҚарМУ).

Үздік Спикер: Нығметова Асем (ҚарМУ).

Жастар чемпионы: Маратов Ильяс (ҚарМТУ), Исатев Абылай (ҚарМТУ).

Үздік төреші: Сатмаханова Эльвира (№15 мектеп-гимназия).

Жеңімпаздар: Назаров Сүйіндік (ҚарМУ), Шоқан Камила (ҚарМУ), Нығметова Әсем (ҚарМУ), Сейтғали Айзат (ҚарМУ), Дарябаева Амина (ҚарМУ), Набихан Бота (ҚарМУ).

Пікір-сайыс турнирінің жеңімпаздары мен үздік спикерлері дипломдармен және сыйлық сертификаттарымен марапатталды, ал олардың жетекшілері пікір-сайыс турниріне оқушыларды дайындағаны үшін алғыс хаттармен марапатталды. Барлық қатысушылар сертификаттармен марапатталды.

ҚМИУ баспасөз қызметі.

29.10.2019, 12:19:12, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар