«ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУДЫҢ ҚАЗАҚСТАНДЫҚ ҮЛГІСІ: БОЛАШАҚҚА КӨЗҚАРАС» АТТЫ АШЫҚ КУРАТОРЛЫҚ САҒАТ ӨТТІ

[Дата публикации: 29.10.2019, 12:17:33, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 29 қазанда «Рухани жаңғыру» бағдарламасының жоспарын  жүзеге асыру аясында «Үшінші жаңғырудың қазақстандық моделі: болашаққа көзқарас»  атты әлеуметтік-саяси мәселелер бойынша «Тұлғаның қалыптасуына білім берудің әсері» тақырыбында ашық кураторлық сағат өткізілді.

Кураторлық сағат экономика және құрылыс факультетінің «Менеджмент және бизнес» кафедрасының оқытушысы М. А. Латыпова ЕжА-16, ЕжА -17, ЕжА -18, МО-17, МО-16, Э-17 топтарымен бірге өткізілді.

Кураторлық ашық сағаттың мақсаты сыни тұрғыдан ойлауды дамыту және жаңа үлгідегі қоғамдық сананы сәтті жаңғыртуға әсер ететін қазіргі әлеуметтік-саяси мәселелерді ұғыну болды.

Кураторлық сағат барысында студенттер білім беру мазмұнының әр түрлі бағыттылығымен танысты.

Білім беруді жетілдірудің заманауи кезеңін және оның жеке тұлғаның дамуына әсерін қарастыра отырып, студенттер осындай мәселелерді белсенді талқылап, пікір алмасты: Жоғары білім адамға қалай әсер етеді? Жоғары білім алуға ұмтылу керек пе? Бүгінгі қоғамда білім немесе дағды не маңызды? Онлайн білім беру тұлғасына қандай әсер етеді және ол уақыт өте келе университеттер алмастыра ма?

Соңында студенттер «Білім беру адамзат жинақтаған құндылықтарды сақтауға және жаңа қарым-қатынастың пайда болуына ықпал етеді және бұл өзара байланыс жаңа үлгідегі қоғамдық сананың жаңа жаңғыруының табысты болуына септігін тигізеді» деген қорытынды пікірін білдірді.

29.10.2019, 12:17:33, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар