«Джанлуиджи Магнитоffon» КТК командасы Омбы КТК лигасының фестивалінде тамаша ойын көрсетіп, Жоғары лига маусымына өтті.

[Дата публикации: 28.10.2019, 15:52:47, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 26 қазанда Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің «Джанлуиджи Магнитоffon» КВН командасы Омбы КТК лигасының фестивалінде сәтті өнер көрсетіп, қола жүлдені иеленді, осылайша, Ресей мен Қазақстаннан 19 команда қатысқан жоғары Омбы КВН лигасының маусымына жол салды.

Фестиваль – өз кезегінде визитка болып табылады, маусымға жол тарту үшін, команда көрсете алатын ең жақсы компиляция. Әрине, көпшілігінде өнер көрсету шықты, бірақ барлығында емес….

Фестивальға қатысқандары үшін әр команда мақтау қағаздарымен марапатталды, өз орайында қазылар алқасы ең үздіктерді анықтайды, Омбы КТК-ның символы түлкі күшігі болып табылатындықтан, Түлкі мен түлкі күшіктері ретінде жасалған қола, күміс және алтын жүлделер командаларға келесі түрде үлестірілді:

Алтын түлкі – «Агар»;

Күміс түлкі – «Омсквичи»;

Қола түлкі – «ВВ»;

Алтын түлкі күшігі- «Плохие парни»;

Күміс түлкі күшігі – «Отцы и дети»;

Қола түлкі күшігі – «Джанлуиджи Магнитоffon».

Қола түлкі күшігі – бұл біздің команда үшін өте жақсы көрсеткіш, егер олар Омбы Жоғарғы лигасының маусымынан лайықты өтсе, тағы да Сочи қаласында ойнауға мүмкіндік алады!!!

Біздің командамызға үлкен және жарқын жеңістер тілейміз!

28.10.2019, 15:52:47, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар